≡
Бухгалтерські семінари в Дніпрі

Ми запрошуємо всіх бухгалтерів Дніпра та області взяти участь у бухгалтерських семінарах, які ми запроваджуємо спільно з провідними лекторами та фахівцями України з оподаткування та бухгалтерського обліку.

Останні проведені семінари

Бухгалтерський семінар «Завершуємо 2019 рік, плануємо 2020»

10 лютого 2020, Дніпро

Фінансова й податкова звітність та бухгалтерський облік, оплата праці, ПДВ, готівкові та безготівкові розрахунки, ФОП на єдиному податку.
Спікери: В.М.Верхогляд, М.И.Чумасова

10.02.2020

Бухгалтерський семінар «БУХГАЛТЕРСЬКА ОСІНЬ – 2019: ПДВ і акциз, прибуток та фінзвітність, РРО та каса, зарплата і кадри»

13 листопада 2019, Дніпро

Спікери — провідні фахівці ЛІГА:ЗАКОН: Ю.Циганок, С.Лістрова, Г.Зубарь

13.11.2019

Бухгалтерский семинар «2019-й на старте: главные налоговые, валютные и другие бухгалтерские новости»

25 января 2019

Изменения в Налоговом кодексе (закон № 2628), новая модель валютного регулирования, НДС, налог на прибыль и бухгалтерский учет (закон № 996), вопросы оплаты труда.
Докладчики: В.М.Верхогляд, М.Н.Чумасова

25.01.2019

Бухгалтерский семинар «Осенний налогово-правовой калейдоскоп – 2018»

16 ноября 2018
  • Закон об ООО – первая практика применения.
  • Кадровые вопросы. Классификатор профессий.
  • Оплата труда: уведомление о приеме на работу, проверки по труду, отчетность по ЕСВ, больничные за счет ФССУ.
  • НДС: блокировка НН/РК, налоговый кредит по воде и электроэнергии, оперативная аренда, поставка товара и ТТН.

Докладчики: Е.Ковалева, И.Полуцыганова, В.Верхогляд, М.Чумасова

16.11.2018

Платформа ЛІГА:ЗАКОН

Для інформаційної підтримки роботи бухгалтерії ми пропонуємо системи ЛІГА:ЗАКОН — найповніше джерело систематизованої та докладної правової інформації для бухгалтера зі зручними інструментами пошуку.

Інформаційно-правові системи ЛІГА:ЗАКОН

Системи ЛІГА:ЗАКОН — найповніше джерело систематизованої та достовірної правової інформації зі зручними інструментами для її пошуку. Дозволяють швидко знайти і проаналізувати правову інформацію на будь-який час, оцінити ситуацію та прийняти вірне рішення. Системи базуються на новій інформаційно-правовій та комунікаційній платформі для бізнесу LIGA:ZAKON. Вона повністю побудована на "хмарній" технології, що забезпечує простий і легкий доступ до всіх її ресурсів та сервісів.

Система перевірки та моніторингу бізнес-партнерів CONTR AGENT

CONTR AGENT — сервіс перевірки надійності та моніторингу бізнес-партнерів. Сервіс CONTRAGENT дозволяє перевірити своїх контрагентів на наявність податкового боргу, судового рішення, початку процедури банкрутства, отримувати оперативну інформацію про зміни, що сталися у обраних контрагентів на пошту й онлайн, оперативно оцінювати ризики співпраці.

Періодичне видання "Бухгалтер і закон"

БУХГАЛТЕР & ЗАКОН — електронне аналітичне видання з базою НПА для бухгалтерів, та з акцентом на практичні рекомендації та аналітику. Для бухгалтерів великих та середніх підприємств, бухгалтерів, що ведуть бухоблік в декількох підприємствах, аудиторів, юристів, бізнес-консультантів. Видання БУХГАЛТЕР & ЗАКОН містить аналітичні матеріали з практичними рекомендаціями експертів ЛІГА:ЗАКОН.

Періодичне видання "Вісник МСФЗ"

Вісник МСФЗ — електронне аналітичне видання про міжнародні стандарти фінансової звітності з базою НПА, з акцентом як на аналітику, так і на практичні рекомендації. Перше в Україні систематизоване джерело інформації про застосування міжнародних стандартів фінансової звітності. У виданні Вісник МСФЗ подано огляд нових та перероблених МСФЗ, аналізуються типові помилки в складанні фінансової звітності, розглядаються питання складання інтегрованої звітності та розвитку бізнесу.

Онлайн-видання для бухгалтерів "Інтерактивна бухгалтерія"

Інтерактивна бухгалтерія — щоденне електронне онлайн-видання для бухгалтерів, фінансистів, юристів-"господарників", власників бізнесу, керівників, кадровиків, викладачів і студентів облікових та фінансових дисциплін. Всі матеріали видання Інтерактивна бухгалтерія пов'язані гіперпосиланнями з базою НПА від ЛІГА:ЗАКОН.

Сервіс електронної здачі звітності REPORT

REPORT — сервіс електронної здачі звітності та реєстрації податкових накладних. Надійна й зручна заміна M.E.Doc. REPORT забезпечує формування, подання, зберігання електронної звітності та реєстрації податкових накладних для компаній різних галузей діяльності, приватних підприємців на будь-якій системі оподаткування, можливість легкого та безпечного здавання звітів в усі державні контролюючі органи — ДФС, ПФУ, ДССУ.

русукр
©  Дельта ТВ  1998–2020

ЛIГА, ЛІГА:ЗАКОН, LIGA:ZAKON є зареєстрованими торгівельними марками Центру «Ліга»